Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dorost-příprava

Dne 8.1.2012 se hráči dorostu zúčastnili námi pořádaného turnaje v Okříškách. V dresu Vladislavi se představili Radek a Michal Babuňkové, Mirek Kryštof, Michal Horký, Michal Chytka, Filip Caha, Štěpán Dvořák, Martin Dufek, František Macek, Martin Nováček.

ČÍSLO ČAS SOUPEŘI VÝSLEDEK
1. 9:00 Třešť - Okříšky 2:3
2. 9:25 Šebkovice - Vladislav 2:0
3. 9:50 Velký Beranov - Okříšky 0:1
4. 10:15 Třešť - Šebkovice 0:1
5. 10:40 Velký Beranov - Vladislav 0:2
6. 11:05 Šebkovice - Okříšky 1:1
7. 11:30 Třešť - Velký Beranov 4:0
8. 11:55 Vladislav - Okříšky 0:3
9. 12:20 Velký Beranov - Šebkovice 0:3
10. 12:45 Vladislav - Třešť 2:6

Konečné pořadí:

1. Sokol Šebkovice

2. SK Huhtamaki Okříšky

3. Slavoj PEZAG Třešť

4. TJ Vladislav 

5. TJ Družstevník Velký Beranov

.

Dne 4.2.2012 se hráči dorostu zúčastnili turnaje OFS v Třebíči. V dresu Vladislavi se představili Radek a Michal Babuňkové, Michal Horký, Filip Nováček, Tomáš Vošmera, Jan Salák, Štěpán Dvořák, František Macek, Michael Havlík.

ČÍSLO ČAS SOUPEŘI     VÝSLEDEK
1. 9.00 Stařeč "A" - Šebkovice 1:3
2. 9.14 Vladislav - Stařeč "B" 0:1
3. 9.28 Hrotovice - Čáslavice 3:0
4. 9.42 Jaroměřice - M. Budějovice 2:1
5. 9.56 Vladislav - Stařeč "A" 0:4
6. 10.10 Stařeč "B" - Hrotovice 3:4
7. 10.24 Šebkovice - Jaroměřice 2:3
8. 10.38 Čáslavice - M. Budějovice 3:7
9. 10.52 Vladislav - Hrotovice 0:6
10. 11.06 Stařeč "A" - Jaroměřice 0:4
11. 11.20 Stařeč "B" - Čáslavice 3:6
12. 11.34 M. Budějovice - Šebkovice 2:6
13. 11.48 Vladislav - Jaroměřice 1:5
14. 12.02 Hrotovice - Šebkovice 0:2
15. 12.16 Stařeč "A" - Čáslavice 2:3
16. 12.30 Stařeč "B" - M. Budějovice 1:2
17. 12.44 Vladislav - Šebkovice 1:2
18. 12.58 Čáslavice - Jaroměřice 1:2
19. 13.12 Hrotovice - M. Budějovice 4:1
20. 13.26 Stařeč "A" - Stařeč "B" 5:2
21. 13.40 Vladislav - Čáslavice 1:5
22. 13.54 Šebkovice - Stařeč "B" 3:2
23. 14.08 Jaroměřice - Hrotovice 1:1
24. 14.22 Stařeč "A" - M. Budějovice 4:0
25. 14.36 Čáslavice - Šebkovice 0:2
26. 14.50 Vladislav - M. Budějovice 2:2
27. 15.04 Jaroměřice - Stařeč "B" 3:1
28. 15.18 Stařeč "A" - Hrotovice 2:4
 

 

1. DESTRUKCE Jaroměřice/Rokytnou
2. Sokol Šebkovice
3. Sokol Hrotovice
4. FC Čáslavice-Sádek
5. Sokol Stařeč "A"
6. SK Moravské Budějovice
7. Sokol Stařeč "B"
8. TJ Vladislav

 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA