Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 20.kola

Výsledky 20.kola Okresní přebor muži

Vladislav - Rokytnice 2:1 (1:0) viz v menu Mistrovská utkání muži

Hartvíkovice - Blatnice 0:4 (0:0) Sova 2, Foltýn M., Trnka J.

Březník - Rudíkov 2:5 (1:2) Franěk T., Rybníček L. - Buďa 3(1 PK), Nožička L.(PK), Pažourek ml.

Chlístov - M.Budějovice "B" 1:0 (0:0) Rygl M.(PK)

Nové Syrovice - Valeč 2:1 (0:1) Sosnar O., Dubský - Veselý

Třebelovice - Dukovany 5:1 (1:1) Máca 3, Jurka, vlastní - Křišťál T.

Výčapy - Náměšť Vícenice "B" 1:4 (0:2) Kašpárek - Polák, Nekuda, Sobotka M., Kohút

http://vysocina.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=47885

Výsledky 14.kola OP dorost

Vladislav - Výčapy 0:3 (0:2) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Přibyslavice - Dukovany 4:1 (2:1) Packa 3, Skrobikovski - Hájek

Myslibořice - Šebkovice 1:3 (0:3) Kudlík - Roupec J., Jeleček, Večeřa

Náměšť Vícenice - Budišov 7:0 (3:0) Macháček 3, Dvořáček, Csicso, Křivánek, Šimončič

Pyšel - Svatoslav 3:1 (1:1) Zezula, Šabacký, Kánský - Pacal

Výsledky 16.kola starší žáci 7+1

Vladislav - Pyšel 2:2 (1:1) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Jakubov - Rudíkov 0:7 (0:1) Trnka P. 3, Trnka J. 2, Dobrovolný, Doležal

Myslibořice - Šebkovice 5:0 (1:0) Koreš 2, Tůma 2, Kočí

Mohelno - Domamil 1:4 (0:1) Macek - Švec 3, Brus

Rapotice - Budišov 0:5 (0:2) Čech 2, Molnár T.+M., Rybníček

Pyšel - Jakubov 6:2 (3:1) Pištora D. 3, Hudec 2, Václavek - Vrbka, Číhal

Přibyslavice volno

 

Výsledky 12.kola starší přípravka 4+1

Vladislav - Rokytnice 6:5 (0:3) a 8:1 (4:0) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

FŠ Třebíč - Předín 13:4 a 17:6 Chládek 12, Němeček 7, Irovský 5, Dudr 3, Šídlo 3 - Michálek 3, Hekrle 2, Vetchý 2, Mittner 2, Orawski

Šebkovice - HFK Třebíč 12:0 Pánek 5, Uhlíř 4, Němec 3 a 9:2 Němec 3, Pánek 2, Burian, Uhlíř, Branč, Svoboda - Ampapa 2

Čáslavice - Výčapy 4:4 Vítek 2, Polický, Němec - Zmeškal R. 3, Zmeškal D. a 2:3 Vítek, Němec - Kopeček, Zmeškal R.+D. 

 
Výsledky 10.kola mladší přípravka 4+1

Vladislav - Lipník 2:5 (2:3) a 1:11 (1:6) viz v menu Mistrovská utkání mladší přípravka

FŠ Třebíč - Hartvíkovice 10:4 (6:2) nehlášeny - Jabůrek 3, Kafková a 10:1 (3:1) nehlášeny - Jabůrek

Náměšť - HFK Třebíč 3:1 (1:1) Kašík 2, Stojaník - nehlášena a 3:3 (1:1) Dvořák 2, Kašík - Tomanová 3

Kralice - Výčapy 4:2 (3:1) a 2:1 (2:1)

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA