Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 21.kola

Výsledky 21.kola Okresní přebor muži

Rudíkov - Vladislav 1:2 (0:1) viz v menu Mistrovská utkání muži

Rokytnice - Náměšť Vícenice "B" 2:0 (1:0) Tvrdý, Vahila

Blatnice - Březník 3:3 (1:0) Pokorný 3 - Franěk J. 2, Rybníček L.(PK)

Dukovany - Hartvíkovice 4:1 (2:1) Balík 3, Křišťál Ma.(PK) - Sýkora M.

Valeč - Třebelovice 3:3 (0:1) Ludvík M. 2, Kárník - Křenek 2, Anděl(PK)

Chlístov - Valeč 2:0 (1:0) Hrbáček, Vídenský

M.Budějovice "B" - Nové Syrovice 2:1 (1:0) Svoboda Kamil 2 - Lang J.

http://vysocina.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=47900

Výsledky 15.kola OP dorost

Svatoslav - Vladislav 2:0 (1:0) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Šebkovice - Pyšel 8:1 (3:0) Kašpárek 2, Říha 2, Pitour, Jeleček, Roupec, Dvořák - Šoukal

Náměšť Vícenice - Přibyslavice 3:1 (1:0) Kopuletý D., Csicso, ? - vlastní

Budišov - Myslibořice 1:4 (0:3) Votoupal - Kudlík 2, Diviš, Macháček

Výčapy - Dukovany 2:3 Kašpárek 2 - nehlášeny

Výsledky 17.kola starší žáci 7+1

Rudíkov - Vladislav 3:0 (0:0) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Pyšel - Budišov 1:1 (0:0) Pištora D. - Obůrka

Přibyslavice - Jakubov nehlášeno

Šebkovice - Mohelno 3:1 (1:0) Hvězda 2, Papoušek - Ondráček

Myslibořice - Rapotice 10:0 (4:0) Koreš 3, Ludvík 2, Tůma 2, Vejvoda, Šoustal, Chládek

Domamil volno

 

Výsledky 13.kola starší přípravka 4+1

Okříšky - Vladislav 1:2 (0:1) a 1:2 (1:1) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

 Čáslavice - FŠ Třebíč 7:11 Růžička 4, Vítek 2, Souček - Kopeček 4, Němeček 2, Morong 2, Dudr 2, Chládek a 3:14 Vítek, Suchna, Kašiar - Chládek 4, Morong 3, Dudr 3, Kopeček 2, Němeček 2

Výčapy - Šebkovice 5:5 Zmeškal R. 3, Zmeškal D. 2 - Rigová, Němec, Večeřová, Bílek, Uhlíř a 5:5 Peštál 2, Zmeškal D., Slaný, Kočár - Němec 2, Rigová, Uhlíř, Svoboda

Rokytnice - Předín 4:6 (1:4) a 4:8 (1:5) Svoboda L. 3, Špaček 3, Tržil 2 - Vetchý 4, Hekrle 4, Oravský 4, Váňa 2 

 
Výsledky 11.kola mladší přípravka 4+1 

HFK Třebíč - Vladislav 7:0 (3:0) a 6:0 (2:0) viz v menu Mistrovská utkání mladší přípravka

Kralice - FŠ Třebíč 0:2 (0:2) Beneš, Eliáš a 3:4 (2:3) Chadim M.+P., Široký - Samuel, Pelikán, Vašina, Adam

Výčapy - Náměšť Vícenice 2:9 Zmeškal D., Kuba - Tomek 3, Kašík 3, Rajsigl 3 a 2:1 Zmeškal D., Petříček - Vildomec

Lipník - Hartvíkovice 1:4 (0:1) Horký - Sýkora 2, Nováček, Jabůrek a 3:6 (1:4) Vrbka, Mašeja, Svoboda - Jabůrek 4, Kafková 2

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA