Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 22.kola

Výsledky 22.kola Okresní přebor muži

Vladislav - Blatnice 2:4 (2:3) viz v menu Mistrovská utkání muži

Hartvíkovice - Valeč 1:2 (0:0) Moczár - Vender, Kárník

Březník - Dukovany 3:1 (3:0) Flesar P., Franěk J., Rybníček V. - Křišťál Ma(PK)

Náměšť Vícenice "B" - Rudíkov 4:1 (1:1) Polák, Kohút, Sázavský, Pospíšil - Salák

Nové Syrovice - Chlístov 0:0

Třebelovice - M.Budějovice "B" 0:2 (0:0) vlastní, Dušek

Výčapy - Rokytnice 1:2 (1:0) Matoušek - Kurtin, Dalecký

http://vysocina.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=47914

Výsledky 16.kola OP dorost

Vladislav - Šebkovice 2:2 (1:1) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Přibyslavice - Výčapy 2:3 (0:1) Mícek, Packa - Kašpárek 2, Dolák

Dukovany - Svatoslav 3:0 (2:0)

Pyšel - Budišov 6:0 (3:0) Tůma J. 2, Hudec 2, Tůma L., Šoukal

Myslibořice - Náměšť 1:1 (0:1) Čapoun, Csicso

Výsledky 18.kola starší žáci 7+1

Vladislav - Přibyslavice 12:6 (5:3) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Rapotice - Pyšel 0:4 (0:2) Pištora D. 4

Budišov - Rudíkov 9:0 (4:0) Rybníček 2, Obůrka, Netrdová, Nestrašil, Kazda, Vlček, Svoboda, Molnár

Mohelno - Myslibořice 0:8 (0:1) Tůma 3, Trpišovský 3, Vejvoda, Malý

Jakubov - Domamil 1:1

Šebkovice volno

Výsledky 12.kola starší žáci 7+1

Mohelno - Budišov 0:9 (0:4) Rybníček 5, Svoboda 2, Molnár, Netrdová

Rapotice - Jakubov 3:2 (2:0) Trojan 3 - Hobza, Vrbka

Myslibořice - Pyšel 3:5 (2:3) Vejvoda, Trpišovský, Ludvík - Pištora D. 3, Kubů, Hudec

Šebkovice - Rudíkov 0:5

Přibyslavice - Domamil 4:6 (0:4) Picmaus 2, Ježek, Kutchan - Pachr 3, Švec J., Brus, Švecová

 

Vladislav volno

 

Výsledky 14.kola starší přípravka 4+1

 

Vladislav - HFK Třebíč 6:3 (2:2) a 9:5 (3:2) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

FŠ Třebíč - Rokytnice 14:1 a 13:2 Kopeček 8, Irovský 6, Dudr 6, Němeček 5, Roth, Poskočil - Svoboda 2, Nováková

Předín - Okříšky 6:1 Hekrle 2, Michálek 2, Vetchý, Orawski - Hobza M. a 3:1 Michálek, Vetchý, Báňa - Koreš

Šebkovice - Čáslavice 11:2 a 10:5 Ryglová 5, Pánek 5, Svoboda 4, Uhlíř 3, Burian, Večeřová, Bílek, Rybka - nehlášeny

Výsledky 18.kola starší přípravka 4+1

FŠ Třebíč - HFK Třebíč 14:5 a 13:4 Zacha 5, Dudr 4, Chládek 4, Kopeček 4, Irovský 3, Němeček 3, Roth 3, Morong - Průša 2, Havlena 2, Milostná 2, Janík, Kremláček, Dobeš

Okříšky - Výčapy 0:5 (0:3) Zmeškal R., Peštál, Kopeček, Bula, vlastní a 5:8 (3:4) Koreš 3, Zeman, Valenta - Zmeškal R. 6, Kopeček 2

Rokytnice - Čáslavice 4:4 (3:3) a 1:2 (1:1) Špaček 4, Svoboda - Vítek 3, Růžička 2, Roupec

Předín - Šebkovice 1:9 Hekrle - Němec 3, Svoboda 2, Pánek, Uhlíř, Burian, Rygl a 9:10 Vetchý 5, Michálek, Orawski, Hekrle, ? - Pánek 5, Němec 3, Uhlíř 2

Vladislav volno

 

 
Výsledky 12.kola mladší přípravka 4+1

 

Vladislav - Výčapy odloženo na 26.5.

FŠ Třebíč - Lipník 9:5 (4:2) a 5:6 (2:3) nehlášeny

Hartvíkovice - HFK Třebíč 2:2 (1:1) a Jabůrek 2 - Tomanová, Holá a 2:6 (1:2) Kafková, Jabůrek - Holá 2, Novotný, Jakub, Dlapka, Tomanová

Náměšť - Kralice 1:1 (1:0) Stojaník - Široký a 6:3 (3:2) Stojaník 4, Kašík, Dvořák Š. - Široký 2, Chadim

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA