Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 23.kola

Výsledky 23.kola Okresní přebor muži

Dukovany - Vladislav 2:1 (1:0) viz v menu Mistrovská utkání muži

Rudíkov - Rokytnice 4:0 (1:0) Nožička L. 2, Mikyska M., Buďa

Blatnice - Náměšť Vícenice "B" 2:0 (1:0) Foltýn M., Šabatka Martin

Valeč - Březník 1:3 (1:2) Čachotský - Franěk V.+J., Rybníček V.

M.Budějovice "B" - Hartvíkovice 5:2 (1:1) Dušek 2, Šplíchal 2, Michal - Kopuletý Mi.+Ma.

Chlístov - Třebelovice 4:2 (4:0) Rygl M.(PK), Svoboda, Kresa, Kuchařík M. - Křenek, Jurka

Nové Syrovice - Výčapy 1:0 (0:0) Sosnar O.

http://vysocina.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=47929

Výsledky 17.kola OP dorost

Budišov - Vladislav 1:4 (1:0) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Svatoslav - Výčapy 1:5 (1:2) Kratochvíl - Kašpárek 3, Kratochvíl 2

Šebkovice - Dukovany 6:0 (3:0) Kašpárek 2, Roupec, Jeleček, Večeřa, Rygl

Náměšť - Pyšel 5:1 (2:0) Csicso 2, Kopuletý, Anna, Jonák - Šabacký

Myslibořice - Přibyslavice 4:5 (0:2) Štolz, Dlouhý, Macháček A.(PK), Kudlík - Packa J. 2, Packa T., Hasník, Skrobikowski

Výsledky 19.kola starší žáci 7+1

Domamil - Vladislav 1:5 (1:1) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Rudíkov - Pyšel 0:5 (0:3) Hudec 3, Pištora, Tasovský

Přibyslavice - Budišov 1:7 (0:5) Hobza M. - Netrdová 3, Kazda, Rybníček, Molnár, Klíma

Šebkovice - Jakubov 2:2 (1:1) Hvězda, Rygl - Vrbka, Cvak

Mohelno - Rapotice 2:1 (1:1) Hrubeš, Jeřábek - Rajsigl 

Myslibořice volno

 

Výsledky 15.kola starší přípravka 4+1

Výčapy - Vladislav 5:2 (2:2) a 3:2 (1:1) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

Šebkovice - FŠ Třebíč 12:5 a 17:5 Němec 12, Pánek 9, Burian 5, Svoboda 3 - Kopeček 2, Irovský 2, Poskočil 2, Dudr, Šídlo, Richtr, Morong

HFK Třebíč - Předín 1:4 (1:1) Milostná - Orawski 2, Vetchý 2 a 3:5 (3:2) Průša 2, Ampapa - Orawski, Vetchý, Michálek, Báňa, Hekrle

Okříšky - Rokytnice 4:2 (2:1) a 3:3 (2:1) Hobza 2, Vybíralová 2, Koreš, Nováček, ? - Špaček M. 3, Svoboda 2 

 
Výsledky 13.kola mladší přípravka 4+1

Kralice - Vladislav 3:2 (1:0) a 3:0 (2:0) viz v menu Mistrovská utkání mladší přípravka

Náměšť Vícenice - FŠ Třebíč 7:1 (3:0) Dvořák Š. 3, Tomek 3, Kašík - Vašina a 1:0 (0:0) Tomek

Výčapy - Hartvíkovice 0:4 a 0:1

HFK Třebíč - Lipník 5:2 (3:1) Novotný 3, Tomanová Aneta, Holá - Horký 2 a 5:0 (1:0) Tomanová Adéla 2, Novotný, Tomanová Aneta, Dlapka 

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA