Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 25.kola

Výsledky 25.kola Okresní přebor muži

M.Budějovice "B" - Vladislav 6:1 (2:1) viz v menu Mistrovská utkání muži

Dukovany - Rokytnice 3:4 (2:2) Železník 2, Traxler P. - Svoboda P., Kurtin, Syrový, Šulc

Blatnice - Rudíkov 2:2 (0:1) Sova 2 - Mikyska M., Pažourek ml.

Valeč - Náměšť Vícenice "B" 0:3 (0:1) Kučera 2, Hošťálek

Chlístov - Březník 1:2 (1:0) Vídenský - Franěk V. 2

Nové Syrovice - Hartvíkovice 3:1 (2:0) Fryauf, Jenerál, Kopeček - Řezanina M.

Třebelovice - Výčapy 2:4 (0:2) Křenek, Frechka - Loucký, Macek, Matoušek, Šimeček

http://vysocina.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=47958

Výsledky 10.kola OP dorost

Myslibořice - Vladislav 1:1 (1:0) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Přibyslavice - Pyšel 7:3 (3:3) Štveráček 2, Dvořák 2, Hasník 2, Skrobikowski - Šoukal R., Pištora, Šabacký

Náměšť - Dukovany 1:2 předehráno

Budišov - Výčapy 0:3 (0:2) Kratochvíl 2, Kašpárek

Šebkovice - Svatoslav 11:2 (4:1) Chytra 4, Říha 2, Roupec J. 2, Netík, Jeleček, Roupec M. - Čtveráček, Pacal

Výsledky 21.kola starší žáci 7+1

Myslibořice - Vladislav 11:0 (8:0) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Přibyslavice - Rudíkov 3:8 (1:2) Kris, Hobza M., Kuthan - Trnka P. 4, Voneš 2, Švec, Trnka J.

Domamil - Pyšel 0:5 (0:2) Hudec 4, Šubert

Šebkovice - Budišov 1:4 Hvězda - Svoboda 2, Kazda 2

Mohelno - Jakubov 8:1 (5:1) Hrubeš 3, Ondráček 2, Macek 2, Dvořák - Číhal

Rapotice volno

 

Výsledky 17.kola starší přípravka 4+1

Šebkovice - Vladislav 6:4 (3:2) a 7:8 (5:5) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

Čáslavice - Předín 5:6 Růžička 3, Polický, Mach - Vetchý 3, Hekrla 2, Báňa a 6:2 Růžička, Mach, Němec, Souček, Roupec, Vítek - Mittner, Orawski

Výčapy - Rokytnice 11:3 Zmeškal R. 3, Bartes 2, Bula 2, Peštál, Zmeškal D. - nehlášeny a 9:5 Zmeškal R. 3, Kopeček 2, Bula, Bartes, Peštál, Nikrmajer - nehlášeny

HFK Třebíč - Okříšky 4:4 (2:0) Milostná 2, Holá, Průša - Valenta 2, Koreš 2 a 6:1 (4:0) Janík 2, Milostná, Holá, Průša, Dobeš - Hobza 

 
Výsledky 8.kola mladší přípravka 4+1

FŠ Třebíč - Vladislav 9:3 (6:1) a 14:3 (6:1) viz v menu Mistrovská utkání mladší přípravka

Náměšť Vícenice - Hartvíkovice nehlášeno

Kralice - Lipník 0:1 (0:1) Kneslík a 0:3 (0:2) Kneslík, Krátký, Svoboda

Výčapy - HFK Třebíč nehlášeno

 

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA