Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 5.kola

Výsledky 5.kola Okresní přebor muži

Vladislav - Výčapy 4:1 (2:1) viz v menu Mistrovská utkání muži

Rokytnice - Hartvíkovice 9:1 (6:0) Rychtář 4, Kurtin 2, Vahila 2, Jičínský - nehlášena (Vlk)

Rudíkov - Třebelovice 3:1 (0:0) Mikyska M. 2, Vlčan - Kincl

Dukovany - Chlístov 3:2 (2:1) Pislcajt 2, Balík - Rygl L., Vídenský

Valeč - M.Budějovice "B" 2:2 (1:2) Kárník(PK), Macek - Nevařil 2

Blatnice - Nové Syrovice 3:2 (2:0) Trnka J., Doležal M., Pokorný - Kopeček, Sosnar M.

Náměšť Vícenice "B" - Březník 4:5 (2:4) Blažek, Polák, Kohút, Sázavský - Křoustek 2, Franěk J.+V., Sobotka M.

http://vysocina.efotbal.cz/clanek-47504-Rokytnice-nadelovala-Hartvikovicim.html

 

 

Vladislav - Přibyslavice 3:1 (0:1) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Dukovany - Pyšel 2:1 (1:1)

Výčapy - Myslibořice 6:3 (4:2) Heralecký 2, Kašpárek 2, Matoušek 2 - Macháček A. 2, Čapoun

Svatoslav - Náměšť Vícenice 2:4 (1:2) Mašek, Pacal J. - Hort 2, Macháček, Bláha

Šebkovice - Budišov 16:0 (9:0) Dvořák 7, Roupec J. 3, Večeřa 2, Jeleček, Říha, Pitour, Holčapek

Výsledky 3.kola starší žáci 7+1

 

Vladislav - Rapotice 6:3 (3:1) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Budišov - Jakubov 6:2 (3:0) Zahrádka 2, Kazda, Pospíšil, Svoboda, Rybníček - Číhal 2

Rudíkov - Mohelno 6:1 (2:1) Trnka P.+D. 2+2, Voneš, Doležal - Outulný

Přibyslavice - Myslibořice 1:8 (0:2) Ježek - Tůma 2, Ludvík 2, Koreš 2, Šoustal, Malý

Domamil - Šebkovice 1:5 (0:4) Brus - Kotačka 3, Rygl 2

Pyšel volno

Výsledky 1.kola starší přípravka 4+1

 Vladislav - FŠ Třebíč 9:4 (5:2) a 3:7 (2:3) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

Rokytnice - Šebkovice 11:3 a 6:0

Okříšky - Čáslavice 5:4 (1:3) a 3:4 (3:2) Koreš 4, Hobza, Vybíralová, Valenta, Holešínský - Růžička 6, Polický, Němec

HFK Třebíč - Výčapy 0:0 a 3:3 (1:1) Průša 2, Navrkal - Zmeškal 2, Bula O.

Předín volno

Výsledky 1.kola mladší přípravka 4+1

 Vladislav - FŠ Třebíč 0:8 (0:3) a 0:7 (0:3) viz v menu Mistrovská utkání mladší přípravka

Hartvíkovice - Náměšť Vícenice 1:5 (0:2) Nováček - nehlášeny a 1:4 (1:2) Svoboda - nehlášeny

Lipník - Kralice 11:0 (4:0) Horký 4, Krotký 2, Mašeja 2, Jarý, Kneslík, Jíra a 6:2 (5:1) Krotký 2, Jíra 2, Mašeja, Kneslík - Chadim 2

HFK Třebíč - Výčapy 2:0 (0:0) Dlapka, Novotný a 4:4 (4:0) Novotný 2, Dlapka, Žák - Kuba 2, Zmeškal, Petříček

 

 

Výsledky 3.kola Okresní přebor dorost

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA