Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky 6.kola

Výsledky 6.kola Okresní přebor muži

Vladislav - Náměšť Vícenice "B" 3:3 (3:2) viz v menu Mistrovská utkání muži

Březník - Rokytnice 1:3 (1:2) Křoustek - Papoušek 2, Herbrych

Třebelovice - Blatnice 2:2 (1:1) Anděl, Kincl - Trnka J., Sova

Chlístov - Valeč 5:2 (3:0) Vídenský 2, Picmaus 2, Svoboda - Ludvík 2

Nové Syrovice - Dukovany 3:2 (2:1) Růžička, Sosnar M.+O. - Černý, Pislcajt

Výčapy - M.Budějovice "B" 1:4 (1:2) Matoušek - Svoboda Karel, Černý, Šindelář, Nevařil

Hartvíkovice - Rudíkov 2:3 (0:2) nehlášeny (Vlk, Řezanina T. - Nožička L., Mikyska M.(PK), Vlčan

http://vysocina.efotbal.cz/clanek-47530-Syrovice-si-doma-poradily-s-Dukovany.html

Výsledky 4.kola Okresní přebor dorost

Vladislav - Dukovany 4:0 (2:0) viz v menu Mistrovská utkání dorost

Pyšel - Výčapy 3:3 (1:1) Svoboda, Kopuletý, Chromý - Kašpárek 2, Semerád

Náměšť Vícenice - Šebkovice 2:5 (1:1) Vyskočil, Macháček - Rivola 2, Říha, Dvořák, Roubec

Myslibořice - Svatoslav 3:2 (1:1) Macháček A., Haška - Mašek, Pacal

Přibyslavice - Budišov 3:1 (3:1) Čtveráček 2, Micka - Adam R.

Výsledky 4.kola starší žáci 7+1

 

 

Výsledky 2.kola starší přípravka 4+1

Vladislav - Předín 3:3 (0:1) a 5:5 (2:5) viz v menu Mistrovská utkání starší přípravka

FŠ Třebíč - Výčapy 10:5 Sabó 7, Šídlo 3 - Zmeškal 5 a 3:7 Dudr 2, Poskočil - Zmeškal 3, Bula 2, Slaný, Kašpárek

Čáslavice - HFK Třebíč 8:5 (5:3) Růžička 7, Němec - Průša 3, Mecl, Dobeš a 4:2 (3:1) Růžička 2, Vítek, Roupec - Dobeš, Průša

Šebkovice - Okříšky 8:6 Pánek 4, Němec 2, Uhlíř 2 - Koreš 3, Zeman 2, Nováček a 2:3 Burian, Bílek - Koreš 3

Rokytnice volno  

Výsledky 2.kola mladší přípravka 4+1

Vladislav - Hartvíkovice 1:8 (1:5) a 0:2 (0:1) viz v menu Mistrovská utkání mladší přípravka

FŠ Třebíč - Výčapy 9:2 Jurda 7, Mazal, Zimmermann - Kuba, Zmeškal a 10:3 Jurda 2, Mazal 2, Ošmera 2, Zimmermann 2, Eliáš, Kotačka - Kouřílek, Stuchlík, Svoboda

Kralice - HFK Třebíč 0:11 (0:5) Novotný 5, Dlapka 3, Holá 3 a 0:9 (0:3) Novotný 5, Dlapka 3, Kremláček

Náměšť Vícenice - Lipník 3:2 (3:0) a 4:3 (4:1) Dvořák 4, Vildomec 2, Nekudová - Krotký 2, Horký, Jíra, Jarý

 

 

Vladislav - Budišov 0:5 (0:4) viz v menu Mistrovská utkání starší žáci

Jakubov - Pyšel 6:3 (1:2) Číhal 3, Vanžura 2, Vrbka - Dobrovolný 2, Václavek

Myslibořice - Domamil 11:0 (3:0) Ludvík 3, Nováček 2, Tůma 2, Vejvoda 2, Trpišovský, Mik

Mohelno - Přibyslavice 6:1 (4:0) Ondráček 2, Boudný, Dvořák, Peřina, Hrubeš - nehlášena

Rapotice - Šebkovice 3:3 (1:3) Fruhwirt, Kolek, Rajsigl - Rygl M., Papoušek, Uhlíř M.

Rudíkov volno

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA