Branky: Semerád M. 4, Kašpárek, Kuchera, Pecka J. - Dufek(PK)

Sestava:
Babuněk R. – Dvořák D., Caha, Chytka, Kryštof – Horký, Babuněk M., Dufek, Salák (Česnek) – Macek, Nováček M.
Rozhodčí: Čejka
Další utkání jsme se sehráli ve Výčapech. Ze základní sestavy nám chyběli dva obránci, navíc se hned v 6. minutě zranil Salák a musel být vystřídán. To už jsme však prohrávali, kdy jsme si po rozehraném rohu a střele domácích srazili míč do vlastní branky. V 8. minutě bylo vyrovnáno, když po faulu na Horkého bezpečně proměnil penaltu Dufek.  Hra byla v této fázi vyrovnaná. V 15. minutě jsme mohli jít do vedení, centr Macka však před prázdnou bránou hlavou minul Nováček M. Ve 30. minutě měli výhodu pokutového kopou domácí, jejich hráč však pouze nastřelil tyčku. Od této chvíle nás domácí začali přehrávat, velké problémy nám dělala jejich rychlost. Ve 32. minutě domácí založili akci po křídle a po centru vstřelili druhou branku. Jejich další šance zneškodnil dobře chytající Babuněk R. Těsně před koncem poločasu však ani on nezabránil třetí brance.
Druhá půle přinesla stejný obrázek jako konec půle první. Domácí nás zatlačili a jen díky našemu brankáři jsme neinkasovali. Paradoxně jsme to byli my, kdo mohl jako první skórovat ve druhé půli, když po rychlém protiútoku domácí nejprve zablokovali střelu Babuňka M. a následnou střelu Macka domácí brankář s námahou chytil. V 63. minutě domácí zvýšili svoje vedení přímo z rohového kopu. Naši poslední šanci na zkorigování skóre měl Chytka, jeho střelu z úhlu však nebyla nebezpečná. A tak udeřili znovu domácí, když nám v 76. minutě dali lekci z rychlosti a proměnili sólový nájezd. To však nebylo vše, v posledních pěti minutách jsme naprosto rezignovali a domácí nám stačili ještě vstřelit další tři branky a stanovili konečné skóre na 8:1.
Naše prohra byla naprosto zasloužená, soupeř nás předčil v technice a hlavně v rychlosti.