Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Vladislav - FC Náměšť Vícenice "B" 3:3 (3:2)

Branky: Otruba, Hekrla, Venhoda - Kohút, Polák, Eliáš

Sestava domácí: Široký - Martének(Sekerka), Nováček, Otruba, Venhoda - Hekrla, Pavlík, Paločko, Krátký - Hrůza, Slabý(Salák)

Sestava hosté:

ŽK: 0:3

ČK: 0:1 (Špiřík)

Diváci: cca 120

Druhé domácí utkání zasebou přineslo střetnutí Vladislavi proti spojenému týmu Náměště a Vícenic. V dresu domácích chyběl distancovaný Vyletěl, naopak nová či spíše staronová tvář v podobě Petra Hekrly se objevila v základní sestavě. Hosté v brance nasadili brankáře "A" týmu Tvrdého a dále několik hráčů širšího kádru "A" mužstva. Vladislav chtěla potvrdit vítězství z posledního kola, naopak hosté odčinit porážku proti Březníku. Od úvodních minut se hrálo ve vysokém tempu, nebezpečnější byli hosté, ale domácí držel brankař Široký. Brankově tak udeřilo na druhé straně, trestný kop uklidil do branky nepokrytý sváteční střelec Otruba. Hosté však pokračovali v nátlakové hře, která vyústila dvěma brankami. Vyrovnat se domácím podařilo po úspěšné dorážce Hekrly po předchozí střele jednoho z domácích útočníků. V poslední minutě prvního poločasu řádně zamíchal hlavy obránců Slabý a z jeho akce skóroval další sváteční střelec Venhoda. Do kabin tak odcházeli spokojenější domácí, ovšem odhodlání hostů bylo veliké. Nedlouho po změně stran hosté vyrovnali na 3:3 a začínalo se znovu. Kdo by si v tu chvíli pomyslel, že se jedná o poslední branku utkání. Zvláště když domácí měli více aktivity na svých kopačkách, ale proti stál hostující brankař nebo jako v případě červeného faulu hostujícího obránce, který nedovoleně zastavil pronikajícího Krátkého. Když ani faul na Slabého nepotrestal hlavní rozhodčí penaltou skončilo utkání remízou. Za první poločas si hosté zasloužili více, naopak ve druhém měli více ze hry domácí, a tak je bod za remízu pro všechny zklamáním.

V neděli odpoledne zajíždí muži k těžkému utkání do Rokytnice.