Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Vladislav - SK Nové Syrovice 2:3 (2:2)

Branky: Slabý, Paločko - Sosnar M., Růžička, Dvořák

Sestava domácí: Široký - Venhoda, Otruba, Martének, Kašpar - Hrůza, Pavlík, Paločko, Krátký, Vyletěl - Slabý dále do hry zasáhli Salák, Macek, Chytka

Sestava hosté: Šťastný - Vítek, Filipský, Dubský (Kašpárek), Chalupa - Kopeček, Lang J.,Karásek P., Růžička (Kratochvíl) - Dvořák (Sosnar O.), Sosnar M.ý - Vítek, Filipský, Dubský (Kašpárek), Chalupa - Kopeček, Lang J.,Karásek P., Růžička (Kratochvíl) -

ŽK: 3:2

Diváci: cca 110

Na zrekonstruovaném trávníku ve Vladislavi nastoupili domácí proti Novým Syrovicím v úvodním kole podzimní části nové sezóny. Oba soupeři sehráli generálku na tento zápas minulý týden v rámci 2.kola Litovel cupu proti soupeřům ze třetí třídy. Zatímco domácí prohráli v Rouchovanech, hosté dokázali vysoko zvítězit v Radkovicích. V jakém rozpoložení byli oba soupeři dokázali hosté hned ve 3´, kdy po nahrávce z levé strany dokázal nekrytý útočník na malém vápně bezproblémů skórovat. Domácím trvalo bezmála dvacet minut než se z tohoto šoku dostali. Nejprve krásnou nahrávkou zleva našel Vyletěl volného Slabého, který svoji šanci proměnil. O několik minut později otočil skóre v pádu střílející Paločko. Ovšem hosté dokázali vyrovnat, další branka jim nebyla uznána pro offside a několik šancí za již překonaného Širokého vykopávali z branky obránci. Do kabin se tak odcházelo nejen za nerozhodného stavu, ale také již za deště, který nevěstil nic dobrého. Brankové hody po změně stran již nepokračovaly, a tak bylo otázkou, zda utkání nerozhodne třetí branka. Tu zaznamenaly hosté po nedorozumění domácí obrany. Ačkoliv Vladislav zaznamenala ve druhé půli také třetí branku, ta nebyla uznána pro offside. Po závěrečném hvizdu hlavního rozhodčího se z vítězství radovali hosté (jako kdyby vyhráli mistrovství světa), zatímco domácí mohli být navštvaní leda tak na svůj výkon. Možnost nápravy mají již v neděli odpoledne na hřišti v Třebelovicích.

Do nové sezóny Náš tým vstoupil venkovním utkáním ve Vladislavi. Poslední vzájemné utkání skončilo domácí prohrou 0:4. Úvod tohoto duelu se odehrával ve velkém tempu a již ve 3.minutě jsme se dostali do vedení. Chalupa hodil, na útočné polovině, aut na naběhnuvšího Dvořáka, který potáhl a přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Sosnara, který nedal brankáři šanci a otevřel skóre utkání . Domácí poté vyrovnali hru a dvěma góly v rozmezí 15 minut strhli vedení na svou stranu. Další šance na obou stranách zůstaly nevužity a druhý gól Míry Sonara nebyl uznán pro ofsajd. Pět minut před odhcodem do kabin se do další příležitosti dostal Růžička a tvrdou střelou, kterou tečoval domácí stoper, znovu skóre utkání srovnal na 2.2. Do druhého poločasu nastoupili oba celky se snahou strhnout vedení na svou stranu, ale gól domacích znovu nebyl uznán pro ofsajd a ani odkrytá branka před Mírou Sonarem další změnu v utkání nepřinesla. To vše se změnilo v 79. minutě, kdy dlouhý pas sklepl Sosnar pro Dvořáka a ten tváří v tvář nezaváhal, obešel golmana a poslal tak překvapivě 3 body do Nových Syrovic. Do utkání také zasáhly dvě nové posily, Petr Karásek, který u Nás hostuje z Martínkova a počítáme sním do záložní řady a Našim fanouškům již známý brankář Filip Šťastný, který přišel z M.B.