Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Vladislav - SK Valeč 7:3 (4:1)

Branky: Slabý 2, Paločko, Krátký, Vaněk, Vyletěl P. ml., vlastní - Ludvík 3

Sestava domácí: Otruba ml. - Slavík L., Otruba st., Martének, Knotek - Krátký, Paločko, Hrůza, Vyletěl P. ml.(Veselý) - Slabý, Vaněk

Sestava hosté: Macek- Svoboda, Zikán, Pokorný /Šrámek/, Sirota, Vender, Kárník, Ciprys /Palát/, Dufek, Ludvík, Jarolímek /Hadraba/ - Veselý

ŽK: 0:0

Diváci: cca 100

Další divoké a na branky bohaté utkání sehrála Vladislav opět na domácím hřišti tentokrát proti nováčkovi soutěže z Valče. V brance dostal podruhé za sebou důvěru mladíček Otruba, kvůli pracovním povinnostem chyběl Nováček. Pokud se jen o minutu zpozdil někdo z diváků, přišel o úvodní gól zápasu, který vstřelili hosté. To však byla jejich labutí píseň, neboť domácí ještě do přestávky otočili skóre ve svůj prospěch. Také po změně stran byl k vidění atraktivní fotbal, kde útoky převyšovaly obrany a diváci si tak přišli na celkem deset branek.

Další utkání sehraje Vladislav o svátečním čtvrtečním odpoledni proti Novým Syrovicím.

(převzato z web fotbal Vysočina)

Začátek důležitého zápasu o propad, nebo posun v tabulce se pro nás začal vyvíjet velmi slibně, zvláště, když Martin Ludvík ve druhé minutě proměnil nabídnutou šanci z hranice velkého vápna. To však jsme netušili, že to bude úplně jinak. Domácí využili snad všechny nabídnuté chyby našich hráčů, za nedlouho vyrovnali po střele po zemi za hranicí velkého vápna, kdy náš golman viděl balon na poslední chvíli, po dalším centru do našeho vápna si dal Olda Svoboda vlastní gól, do přžestávky nám domácí po špatném výkonu naší obrany ještě nastříleli další dva góly, a zdálo se, že bude rozhodnuto. Další nemilou věcí bylo ještě v první půlce zranění Petra Cipryse v záloze. Po přestávce jsme se snažili o zvrat, snížili jsme na 4:2 opět Martinem Ludvíkem po dorážce a neproměněné penalte Michala Dufka, domácí opět zvýšili na 5:2 po naší chybě, kdy David Vender neuhlídal po rohovém kopu nabíhajícího domácího hráče na hranici malého vápna, kdy bohužel zaspal i náš golman. Vzápětí jsme opět Martinem Ludvíkem snížili na rozdíl dvou branek, ale domácí nenechali nic náhodě a dvěma dalšími brankami rozhodli o svém zaslouženém vítězství. Bohužel si špatný den vybrala naše obrana i včele s golmanem, kdy tolik chyb v jednom zápase se jen tak nevidí. Hodně jsme si zkomlikovali postavení v podzimní části soutěže, musíme se z toho otřepat a doufat, že takovýto výkon již nebudeme opakovat.