Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Vladislav - SK Valeč 7:4 (3:2)

Branky: Slabý 3, Venhoda, Vyletěl, Salák, Nováček - Veselý, Vender, Ludvík M., Tržil

Sestava domácí: Široký - Martének, Venhoda, Otruba, Nováček, Vyletěl, Hrůza, Sekerka (46. Salák), Krátký, Slabý (72. Macek), Paločko

Sestava hosté: Macek - Pokorný, J. Zikán (58. Dufek), P. Zikán (81. J. Ludvík), M. Ludvík (65. Tržil), Vender, Kárník, Svoboda, Čachotský, Veselý, Jarolímek

ŽK: 1:1

Diváci: cca 120

Domácí chtěli odčinit předchozí dvě porážky. Cíl začal plnit už ve třetí minutě Slabý. Valeč za dalších deset minut vyrovnala Veselým. Vladislavi vrátil vedení ve 21. minutě opět Slabý. O sedm minut později odpověděl hostující Vender. Ve 32. minutě zajistil domácím poločasové vedení Venhoda. Ve 49. minutě zkompletoval hattrick Slabý. Hosté za další tři minuty snížili M. Ludvíkem. Minutu na to se však prosadil domácí Vyletěl 5:3. V 64. a 78. minutě Vladislav přidala ještě dvě branky. V 81. minutě Tržil korigoval na konečných 7:4.