Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Vladislav - Slavia Chlístov 2:2 (0:2)

Branky: Nováček, Venhoda - Svoboda, Ježek M.

Sestava domácí: Široký - Martének, Venhoda, Otruba, Nováček - Vyletěl, Hrůza, Salák (70´Macek), Krátký - Slabý, Paločko

Sestava hosté: Belvončík - Ježek M., Rygl J., Bobek, Ježek P. - Rygl M., Kresa (69´Rygl L.), Pokorný, Vídenský (73´Hrbáček) - Svoboda, Kuchařík M. (Kuchařík T.)

ŽK: 2:2

Diváci: cca 100

Do tohoto utkání jsme vstoupili skvěle a ihned v první minutě jsme využili nesoustředěnosti domácích a brankou Svobody jsme šli do vedení. Ve 21 minutě jsme udeřili podruhé, kdy se při rohovém kopu dostal k hlavičce Michal Ježek a vsítil druhou branku utkání. Od této chvíle jsme na tempu polevili a domácí si vytvořili několik vyložených šancí, ale skvěle chytajícího Belvončíka nepřekonali. Hlavně jeho zásluhou jsme šli do kabin s dvoubrankovým vedením. Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že utkání odehrajeme v klidu a pohlídáme výsledek. Domácí však přidali, zlepšili výkon a vytvářeli si jednu brankovou příležitost za druhou. Což jsme jim umožňovali zejména nepřesností v přihrávkách a hlavně tím, že jsme odešli fyzicky. V probíhající 55 minutě domácí zahrávali rohový kop a v našem pokutovém území se nejlépe orientoval Nováček a snížil na 1:2. O deset minut později Vídenký fauloval ve velkém vápně a Venhoda nabídnutou penaltu s přehledem proměnil a vyrovnal tak na 2:2. Tato branka domácí hráče ještě více nakopla a tito ještě přidali na obrátkách. Za posledních dvacet minut si vypracovali několik vyložených brankových příležitostí, které však Belvončík bravůrně likvidoval a v jiných případech jenom díky nemohoucnosti domácích útočníků jsme neinkasovali další branky. Z naší strany jsme produkovali pouze náhodné brejky a pokud jsme si již nějakou šanci vytvořili, tak jsme jí vyřešili tím nejhůře možným způsobem. Při tak dobře rozehraném zápase musíme být tedy se ziskem bodu nakonec nadmíru spokojeni.