Jdi na obsah Jdi na menu

JIPAP Přibyslavice - TJ Vladislav 8:5 (4:3)

Branky: Hobza 3, Dohnalová, Picmous, Částka, Friz, Vaverka - Martinovský 3, Hort 2

Sestava: Veleba - Babuněk L.+M. - Doležal, Hort, Augustin - Martinovský, Hájek

Rozhodčí: Kovář

První říjnová sobota byla svědkem mistrovského zápasu žáků v Přibyslavicích. Dopolední začátek zápasu včetně souběžně hraného zápasu starší přípravky dával tušit nějaké problémy. Na sraz před odjezdem přišlo sedm hráčů, ale další už nikdo. Jedno auto ještě zkoušelo štěstí ve Smrku, ale Strouha ani Maule prostě nebyli. Nezbylo nic jiného než vyrazit směr západ. V Přibyslavicích se k týmu připojil Veleba a to bylo všechno. Naopak domácích bylo jak psů a to se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor celého utkání. Do něj vstoupili lépe domácí, hostům se se štěstím podařilo vyrovnat, ale to bylo poprvé a naposled. Domácí odskočili až na 4:1, hosté do přestávky korigovali na 4:3. Cíl do druhého poločasu byl jasný - vyrovnat skóre a pak se uvidí. Ovšem domácí dali na 5:3, hosté 5:4, domácí 6:4, hosté 6:5. V tuto chvíli byla šance na vyrovnání výsledku, ale sil už moc nezbývalo a po otevření obrany dali domácí až na konečných 8:5. Bohužel v tomto utkání se štěstí a někteří spoluhráči obrátilo(i) zády. Nezbývá než zabojovat v sobotu odpoledne proti Domamilu.