Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady můžeme diskutovat

15. 8. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

K postupu...III

(Manik, 29. 10. 2008 19:24)

Rozdíl mezi okresem a 1.B. skutečně velký není, ale je potřeba udržet kádr pohromadě a samozřejmě jej alespoň o 2 hráče doplnit..Souhlasím tedy s panem Grygim, že je v zimní přestávce sehrát právě s mužstvy bé třídy pár přátelských zápasů a ověřit si zda na to skutečně je a na kterém postu je třeba doplnit kádr. Jinak k poznámce o hráči a kanonýrovi OP s číslem 11: nabídky kolem něj sviští, to musí být každému jasné, kór po úspěšném podzimu. Co jsem slyšel, tak nejvážnějším zájemcem o služby vladislavského šutéra je právě posledně jmenovaný klub, který se netají postupovými ambicemi na znojemsku a pro který prý finance nehrají vůbec žádnou roli. Inu uvidíme, co nám přinese zimní přestupové odobí...

K postupu.... II

(grygi, 29. 10. 2008 18:43)

V zimní přípravě byste si mohli zahrát s nějakými kvalitními celky z 1.B, abyste zjistili, zda má současný kádr dostatečnou kvalitu na 1.B..hlavně musí zůstat pohromadě, např. Petzík má někdy zaječí úmysly, v kuloárech se hovoří o Náměšti, Jaroměřicích i FC Boňov..

K postupu....

(seki, 28. 10. 2008 22:51)

Ve srovnání s úrovní soutěže máš samozřejmě pravdu, navíc by to Vladislavi slušelo víc, vzhledem k historii. Stát se může cokoliv, ale zimní příprava se loni povedla, aspoň co s výsledků týče. Když se to povede, tak by nemělo dojít k velkému pohybu v kádru. Před letošní sezónou měli v plánu skončit ti starší, ale zůstali, ale to bych teď předbíhal a nechci říkat kdo chtěl či chce po sezóně skončit, sám to totiž nevím. Jinak letos končí v dorostu Pavel Fukal, tak aby to nedopadlo jako v předešlých letech ;-). Jinak Dukovany snad uděláme :-) :-D.

Postup - samozřejmě ano

(Petzik, 28. 10. 2008 21:46)

Seki proto to hrajem.Pokud dokážem zabodovat na jaře stejně jak teď, šup o soutěž víš. Ano je pravda, že je pár hráčů starších a je potřeba hledat náhradu a to právě ve vás. S tímto aspektem se však potkává mnoho jiných celků i třeba v 1.B třídě. Mezi 1.B a 1.A skok už určitě je, hlavně v rychlosti nasazení a fyzičce. Ale porovnání 1.B a II.třída dle mého názoru není nějaký závratný. Když vidíš celky Studence, Rudikova, Hrotovic nevidím důvod proč bychom se měli bát, že neuspějem. Pokud nevypadnou najednou 4 či 5 lidí dokážem se s tím poprat a jet dál. Samo nemá cenu předbíhat, ještě je před námi dlouhá cesta a kdo ví jak to nakonec dopadne. Hlavně je před námi zimní příprava, která hodně napoví(tam se ukáže, kdo chce, kousne se, bude makat a kdo ne )!!

Pro Petzika

(seki, 28. 10. 2008 20:09)

V tomhle máš pravdu, že se hraje týmový fotbal a bez určitejch hráčů by to nešlo. Letos je to na postup, ale otázkou zůstává jestli má cenu jít o soutěž výš, když je celkem vysoký věkový průměr v mužstvu. Tohle je otázka, na kterou se mě ptalo pár lidí z okolí a sám jsem nevěděl co na to mám říct.

K 3 příspěvkům ( Seki, Grygi, Manik)

(Petzik, 28. 10. 2008 11:42)

Tak prvně Seki, :-) zase to s tou chválou nepřeháněj, pochvalu zaslouží celej tým kterej perfektně šlape, v týmu jsou i další lidi bez kterejch bych si to jen těžko dokázal představit :-).Je dobře že se daří, držíme spolu a chodí nás dost i na trenál(plus samo i poslední dobou vy z dorostu). Důležitá je taky defenzívá (obraná hra), která šlape perfektně.
K Manikovi :-,)tak ještě že tu bradku mám jinak by si mě klidně šoupl do dorostu :-D. Jinak k tomu bodyčku co tady Grygi s Manikem rozebírají. Myšlenka byla taková, že dám bodyček, přeruším hru na půlce, zůstanu ležet, nic se mi nestane, žlutou nedostanu. Výsledek dopadl skoro jak jsem chtěl, akorát jsem vyfasoval koňara jak kráva a ještě dneska nemůžu chodit:-)
Jinak samo ať se vám taky daří a hlavně ať se vyhýbají zranění :-)

K Petzikovi

(seki, 27. 10. 2008 22:46)

Petzik to ve Vladislavi pozvedl, protože je to pan fotbalista a velká osobnost v kabině. Na hřišti je to střelec a taky občas pěknej kecal :-P, ale jen na tréninku. Ve Vladislavi toho dokázal dost. Nás mladý něco taky naučil a my od něj samozřejmě odkoukali. Ve druhý třídě nění Petzik člověk, ale bůh. :-).

For Petzik:-)

(grygi alias O.V.4, 27. 10. 2008 11:51)

Také zdravím na stránkách TJ Vladislav! Jak je vidět, Petzík je klíčovým mužem nejenom na hřišti, ale také mimo něj. Svým letním návratem dramaticky pozvedl celý klub, který míří za přezimováním v čele celé soutěže! Až na drobné excesy, viz. hokejový bodyček a následné simulování v zápase s Blatnicí si trvale udržuje vysoký standard! Mladí kluci z dorostu se od něj můžou jenom učit!

Für Petzik:-)

(manik alias T.M.10, 27. 10. 2008 11:44)

Zdravím na stránkách TJ Vladislav!!!Lukyne já se nebojím přijít, ale čas mi to nedovolí:-(O jakejch chlapech si to mluvil?:-)Pro ty mladší: Ano, Lukyn má pravdu - můžete jedině získat, ale pozor na Petzika - ač se nezdá, tak umí pěkně kousat, když se dere do šance a umí rozdat i hokejový bodyček při kterém pak raději zůstane ležet, aby nedostal ŽK - viz. včerejší spiel s Blatnicí:-)JJ -Petzik si tím věkem dorostu taky prošel a byl sekýrovanej a ze uz dospěl poznají všichni na té jeho minibradce alá černý korzár:-) Jinak přeju úspěšné zvládnutí posledního spielu a přezimování v čele OP, ať se daří chlapi!!!

ankety na blogu dorostu

(webmaster, 25. 10. 2008 12:24)

Můžete prosím Vás hlasovat v anketách na webu dorostu, Váš názor nás opravdu zajímá. Děkujeme za hlasy :-).

....

(seki, 24. 10. 2008 21:42)

Dneska sem se byl podívat na starší přípravku a ti kluci hráli celkem dobře. Je vidět, že se začalo pracovat tam, kde to v dřívějších dobách nebylo. Ti malí kluci mají celkem perspektivu.
Jinak v sobotu hrají také dorostenci, kteří budou hostit silnou Trnavu. Doufám, že někdo taky dorazí a povzbudí nás. Neslibuju krásnou podívanou, ale bojovnost a nasazení tam bude.

k diskuzi

(Ondra10, 23. 10. 2008 12:21)

Tak koukám že se to tady trochu rozjelo:D doufam ze bude mit Petzik pravdu a neco tam v neděli padne:) musíme zabrat, je to důležitej zápas tak se přiďte v neděli mrknout:)

K reportu

(Petzik, 22. 10. 2008 12:30)

Jinak report k utkání opět supr!! Jen bych poznamenal, že tu náhrávku Mišovi jsem dával já :-). Tím nechci Kráťovi ubírat, jen ho hecnout :-D a on to tam začne zase do ty sítě sypat :-)!!

fajn

(Zbynek Hort, 21. 10. 2008 14:52)

To jsem rád, že si s Alešem proti sobě zahrajem. A určitě máte pravdu, že dorostenci v Trnavě to mají snažší prosadit se do kádru mužů než u vás. Ještě jednou děkuji za kvalitní odpovědi!!!!

TJ Vladislav

(Petzik, 20. 10. 2008 22:46)

Krásný podnělní večer přeji :-). Supr diskuze... Určitě je správně, že si dokážeme i tou to formou sdělit naše dojmy, neshody a názory. Myslím, že i ti kteří tyto stránky aktualizují a vytváří jsou také rádi, když se někdo projeví, zeptá.
Jinak naprosto souhlasím s odpověďmi Sekretáře a Sekiho!! Myslím si však, že takových jako je Alda ( a to ve smyslu, že hraje jak za dorost tak už i za chlapi) může být klidně i víc!! Je to o tom nebát se a přijít sem tam aspoň třebas jednou týdně s nama chlapama na trenál. Nikdo vás tam neukousne a vy můžete jen získat!!! A to že je to trochu o morálce a poslušnosti, třebas o proti dorostu, považuju za samozřejmost!! Každý si tím prošel :-), důležitá je parta a to že nás fotbal baví, když je problém sednem a pobavíme se o něm...

děkuji

(fanda, 20. 10. 2008 21:09)

děkuji za kvalitní odpovědi, chtěl jsem trošku rozvířit diskuzi. A tak Aleš asi trenérovi prokázal, že má na to hrát II. třídu :-)
Zbyněk Hort jméno mé.
P.S. doufám, že chlapy hrají až v neděli, protože se na Aleše docela těším. A neber si to nějak k tělu, jen sem chtel oživit diskuzi

k mé osobě!

(Spalda, 20. 10. 2008 20:26)

fando příště se aspoň podepiš ať vím s kým mám tu čest. JO a díky, že ste mě podrželi!!!

pokračování v diskuzi

(seki, 20. 10. 2008 17:16)

Sekretář to napsal výborně, je to dlouhodobá věc. Po jednom zápase nemůžeš usuzovat, jak ten dotyčný hráč hraje. Každý zápas je jiný. Navíc pro Aleša mluví fakta - má nejvíce odehráno v kategorii dorostu a v mužích také.

odpověď fandovi-popř. námět k diskuzi

(Sekretář, 20. 10. 2008 16:50)

Aleš Martének má odehráno nejvíce zápasů z vladislavských hráčů, počítej za dorost a muže dohromady. V dorostu je základním stavebním kamenem sestavy a mužích na něj trenér také sází. Jinak by se ani nemohl tolikrát objevit na hřišti. Co se týká uplynulého víkendu, dorost hrál v 11:30 v Mohelně a muži ve 14:30 v Chlístově. Nastal případ,kdy se utkání skoro kryjí včetně dopravy na něj a v tomto případě mají muži přednost před dorostem.
Pokud jsi ho viděl hrát jednou, nemůžeš si udělat obrázek jeho výkonnosti, to je otázka dlouhodobého sledování.
Pokud budeš mít ještě nějakou otázku, napiš.

dotaz

(fanda, 20. 10. 2008 16:20)

jak to, že Martének chodí hrat za Atým a né za dorost?? podle mně zas tak dobře nehraje??? dik za odpověď a ať se daří


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »