Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady můžeme diskutovat

15. 8. 2007

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blatnice

(Kacer Donald, 9. 6. 2009 16:28)

chlapi taky nejsme na 100% z Dukowan dwa hráči duležití hráči z čerwenou !!! jeden nenastoupí určitě !! a taky máme hodně zraněnejch !! bude hodně lepená sestawa !! at wyhraje lepší !!! kopané zdar !!a w nedelu at je pěkné počasí a hlawně dobrý fotbal !! :D

doplnění Rosimu

(Karol Marko, 8. 6. 2009 22:20)

S kolegou tentokráte mohu souhlasit jen z poloviny..domnívám se, že v zápase pravdy je přece jenom mírným favoritem hostující TJ. Tým bez s největší pravděpodobností již do konce sezony si nezahrající hvězdy L.P.11 se semkne a na horké půdě v Blatnici pod ním bude hořet tráva! Ačkoli jsme po podobném přístupu volali již před zápasem s Chlístovem, veřím, že teď už nás hráči TJ nenechají na pochybách a udělají rozhodující krok do krajské soutěže.
S čím však nelze než souhlasit je fakt, že rozdíl mezi nejvyšší okresní a nejnižší krajskou soutěží je obrovský. Bez adekvátního posílení by TJ, natož pak Blatnice neměla na víc, než jen na boj o holou záchranu. Ale nepředbíhejme událostem a pojďme všichni fandit TJ v nedělním zápase sezony!!!

for Rosi

(Dušan Galis, 8. 6. 2009 22:02)

Nejsem žádný čaroděj, ale jak si správně podotkl, tak mi tipy docela vycházely. Myslím, že to není nic těžkého - pokud člověk sleduje trošku s nadhledem celý vývoj letošního OP a není zaujatej na tu či onu stranu. Myslím si, že si to TJ hodně zkomplikovala a to úplně zbytečně. Podle mě teď je favoritem příští kolo Blatnice - hraje doma, diváci, rozhodčí zápas jistě ovlivní - navíc TJ má vykartované řekl bych dva klíčové hráče. Ikdyby ale Blatnice vyhrála, tak věřím, že poslední kolo s Dukovanama TJ zvítězí a buď na skóre nebo díky celkové tabulce pravdy nakonec postoupí! Smutnou pravdou ovšem zůstává fakt, že ani TJ, Blatnice nebo Třebenice nemohou se stávajícími kádry 1.B. třídu hrát (nato je třeba se posílit alespoň 3 fotbalisty) - a tím nechci stávající kádry zmiňovaných mužstev - tj. prostě fakt! Ať hlavně zvítězí dobrý fotbal a nikdo se v posledních kolech nezraní. Sportu zdar a kopané zvlášť!

viz. Dušan Galis

(Rosi, 8. 6. 2009 16:08)

dívám se na příspěvek Dušana Galise z 31.5., kde věští z křišťálové koule a ...... všechno mu vychází. Tož Dušane, jak vidíš poslední 2 kola, ať všichni vidíme, jak to dopadne :-)

Blatnice

(Kacer Donald-Blatnice !, 8. 6. 2009 14:14)

Chlistov ! proč se navážíš do pana Smiška ?? kwuli tomu že jste u nás prohráli jo ? a v nedělu vyhraje ten lepší !! muj tip je vyhra Blatnice 2:1 :D :D sportu zdar !

Zamotali

(Třebeničák, 8. 6. 2009 8:04)

Tak jste to kluci ještě zamotali...

Chlistov

(bob, 7. 6. 2009 8:44)

Jsi u me velkej frajer,maloktery fotbalista by se takhla k faulu priznal.Kluci,at se vam to podari vykopat,kdo by tam chtel blatnici s poblblym SMISKEM !!!!

:-(

(Petzik #11, 6. 6. 2009 23:11)

To ne, k ničemu jsme se nedostali. Nebyly jsme schopni nic vymyslet na tu jejich obranu. Dostali jsme se po vápno a konec. A to jsem ještě udělal na konci zásek já a nechal se vyloučit. I když faul podle mě na žlutou, nic zákeřnýho to nebylo, ale balon jsem nehrál a kosa ze předu to byla, nemá cenu se omlouvat.

Chlístov

(Leon, 6. 6. 2009 21:33)

A tak vám to kluci s tím Chlístovem nějako nevyšlo...

Oslava 80.let

(Fans, 6. 6. 2009 13:56)

Zdravím, chtěl bych se zeptat - čí to byl vlastně nápad zrušit utkání A-mužstva během oslav výročí? Absolutně to nechápu - vždyť to mělo být právě áčko, které je v hiearchii týmů v klubu na prvním místě a mělo by tak možnost ukázat té nejšiřší fotbal.veřejnosti (která na oslavě určitě bude), že postup nebyl náhodou. A takový řeči - jakože se A-mužstvo bude starat o zdárný průběh oslav a všechno kontrolovat neberu! Ať vezmete jakékoliv mužstvo na okrese, které v minulosti už slavilo podobné výročí, tak vždy během oslav nastoupily všechny týmy v rámci daného klubu!!! Proto doufám (i za celou veřejnost), že to v klubu přehodnotíte a nástoupí v rámci oslav všechny týmy TJ!!! Jinak přeju všechno dobré v posledních třech kolech a ten postup vyjde!!!

Pro " postuip"

(Petzik #11, 3. 6. 2009 13:02)

No asi nějakej vtipálek ne ..... Já myslím, že když si trochu zabrouzdáš v diskuzi tak je to jasný...

postuip

(postup, 3. 6. 2009 11:10)

nazdrek chctel jsem se zeptat na postup jestli budete postupovat vy nebo blatnice ...jestli chcete postup nebo ne

resumé

(Petzik #11, 2. 6. 2009 22:59)

jj máš pravdu :-) prostě není nic hotovýho. Jedno kolo může vše otočit. Teď je pro nás důležitý potvrdit tři body doma, pak se bude vidět dál, jak se vyvine vzájemný souboj Dukovan s Blatnicí a konec konců i Třebenice jsou stále ve hře :-), že.

Re.: ElNino

(Trebenicak, 2. 6. 2009 12:31)

No jo, ale kdybyste vyhráli s Chlístovem, prohráli s Blatnicí a poslední zápas (Dukovany??) remizovali, tak vám to stačit nemusí a jsou to taky čtyři body. Ale to je jedno, nechci tady někoho prudit.

Gratulace

(Petzik #11, 2. 6. 2009 11:11)

Tak jsem se včera večer vrátil z Říma a nestačil se divit. Kluci supr!! Strašně důležitá výhra. Toto kolo dopadlo nad očekávání příjemně, na straně druhé je potřeba zvládnout příští zápas s Chlístovem. Poněvadž pokud by se podcenil, nebo nedej bože nezvládnul, výhoda z tohoto kola by byla ta tam a to si nikdo samozřejmě nepřejeme. Musíme jít dál systematicky za svým cílem !! Tj Vladislav Olee!!

Trebenicak

(ElNino, 2. 6. 2009 10:58)

No nechcu ti do toho kecat, ale opravdu staci 4 body! Ted doma porazit Chlistov a pak remiza v Blatnici. Tim chci rici, ze to mame plne v nasi moci a nemusime spolehat na nikoho jineho.

ještě není vyhráno!

(Ondra10, 1. 6. 2009 15:21)

Poslední odehrané kolo jsme zvládli, nahrály nám i ostatní výsledky mužstev hrajících na špici, máme 3bodový náskok. To ale neznamená, že je hotovo. Naopak, poslední krok bývá nejtěžší a to dobře víme. žádné podcenění nebo nekoncentrace tedy v dalších kolech nehrozí:)
to třebeničák: děkujem za gratulaci, byl to hodně bojovnej zápas, ale myslím, že druhej poločas jsme byli o ten jeden gól lepší ;)

Gratulace

(Třebeničák, 1. 6. 2009 14:34)

Tak gratuluji TJ nad výhrou nad námi, sice to byl podle mě remízovej zápas, ale s větším štěstím na vaší straně, ale to k fotbalu patří a pokud chcete postoupit, tak to štěstí budete potřebovat. Hlavně nevěřte ElNinu, že vám stačí 4 body k postupu.

re :TJ pozor

(Dušan Galis, 31. 5. 2009 23:24)

Taky zdravim na místních nově designově pojatých stránkách. Musím jenom souhlasit s kolegou - postup je ještě daleko - sice se udělal hodně důležitý krok, ale vše se může rychle změnit.Teď přijede např. v sobotu (pozn.autora - předpouťové utkání) na hřiště TJ nevypočitatelný Chlístov s kanonýrem Hruškou (na hostovaní z HFK) a samozřejmě s nebezpečnými Rygly!!! Všichni víme, že v čase předpouťovém se bude každý už vidět někde jinde (např.u řízečku se salátkem nebo na tanečním parketě) a motivace nemusí být taková jako v předešlých zápasech - proto hlavně nepodcenit a jezdit od první do devadesátý minuty! Ať se daří a TJ je na takové pozici kde ji všichni po posledním kole chceme vidět - tedy na špici!!!

TJ pozor!

(Karol Marko, 31. 5. 2009 22:58)

Zdravim fotbalisty TJ! Gratuluji k plnému bodovému zisku z posledních dvou utkání! Ale nic neni rozhodnuto! Zaver souteze je extremne tezky..na to by se melo pamatovat!!! Varuji pred predcasnou euforii, mohlo by se to vymstit!!!!! Od toho jsou v mansaftu takove persony jako L.P.11 ci O.K.10, ktere by mely cely tym vratit zpatky na zem! 1.B je stale daleko! Ale my fans TJ Vam verime, zvladnete to!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25

následující »