(seki, 9. 6. 2008 13:14)

Kralice - Vladislav 3:1 (2:0)
branka: Cejpek
sestava: Vyletěl - Janek, Martének, Murín, Farkaš (Fukal) - Mokriš, Veselý, Paločko, Cejpek - Hanák, Sekerka.
V zápase jsme horším týmem nebyly, doplatili jsme pouze na neproměňování vyložených šancí, své tomu dal také rozhodčí, který neodpískal dvě evidentní penalty. První branku jsme dostali hned z kraje zápasu, kdy chybovala naše obrana a domácí toho dokázali využít. Nejvíce smůly měl v prvním poločase Paločko, který napálil břevno. Další šanci měl Hanák, Sekerka, Cejpek. Neodpískaná penalta byla na Hanáka, kterého ve vápně evidentně zkosil domácí brankář, ale rozhodčí to neodpískal, kvůli tomu, že míč před brankářem skočil. Nutno podotknout, že domácí brankář vzal pouze nohy Hanáka. Z následující akce dali domácí druhý gól po faulu na Mokriše. Rozhodčí měl v tomto zápase zajimavé posuzování některých ostrých zákroků. Do poločasu jsme měli ještě několik útoků, ale nic jsme z nich nevytěžili. Skóre se do poločasu nezměnilo.
Do druhé poloviny utkání jsme vstoupili v pozměněné sestavě, Farkaše vystřídal Fukal, který se postavil na hrot útoku společně se Sekerkem. Záloha vypadala následovně: Martének, Paločko, Veselý, Hanák. Obrana byla Janek, Cejpek, Murín a Mokriš. V této sestavě se nám dařilo domácí přehrávat. Zaslouženou branku vstřelil Cejpek z hranice šestnáctky. Další šance měl Hanák, Sekerka a Paločko. Několikrát domácí obranu potrápil i Veselý. Jenomže ani jedna z těchto šancí se neujala a na druhé straně udeřili domácí a o vítězi utkání bylo rozhodnuto.

(seki, 2. 6. 2008 16:25)

sestava: Vyletěl - Janek, Murín, Cejpek, Farkaš - Mokriš, Paločko, Veselý, Hanák - Sekerka, Martének
branky: Sekerka 2, Cejpek, Veselý, Paločko.

(Karel, 28. 5. 2008 9:38)

I když mladší žáci jako jediní prohráli, musím je velmi pochválit za bojovnost a přístup k zápasu. Jen tak dál!

Výsledky

(Sekretář, 25. 5. 2008 18:40)

dorost: Mohelno-Vladislav 1:3
mladší žáci: Čáslavice - Vladislav 3:0
starší žáci: Výčapy - Vladislav 1:4
muži: Chlístov - Vladislav 1:2

3 ze 4 zápasů vítězství, navíc od soupeřů!

(Sekretář, 18. 5. 2008 12:30)

mladší žáci: Vladislav - Rouchovany 10:0 !!!
branky: Sýkora 4, Česnek T. 2, Dvořák Š., Babuněk Mi., Nevoral, vlastní

Výsledky

(seki, 17. 5. 2008 19:10)

muži: Vladislav - Kojetice 3:2 (2:0)
branky: Krátký 2, Nováček.
mladší žáci: Vladislav - Rouchovany 7:0 nebo 8:0, každý říkal jiný výsledek :-).

Výsledky

(Sekretář, 11. 5. 2008 18:49)

starší žáci Slavice - Vladislav 2:1
muži Opatov B - Vladislav 3:2

...

(hráč, 11. 5. 2008 13:24)

Doufám, že jsme alespoň z části odčinili nepovedený zápas s Trnavou a ukázali, že dobrej fotbal hrát pořád umíme.